Zestawy do aromaterapii

Pszczeli zestaw do aromaterapii – to wszystkie akcesoria, dzięki którym rozpoczniesz swoją przygodę z domową aromaterapią.

Każdy zestaw zawiera:

1. Kominek do olejków i wosków w kolorze białym

2. Zestaw 8 szt. świeczek typu tealight ze 100% wosku pszczelego, który pochodzi z naszej pasieki zapakowany w eko pudełko.

3. Mix 8 szt. wosków pszczelich zapachowych (stworzyliśmy je ręcznie z wosku pszczelego z dodatkiem naturalnych olejków eterycznych i suszonych kawałków owoców, kwiatów, liści). Rozmiar jednej kostki to ok. 6 x 6 cm, a waga ok. 10 g. Każdą kostkę zapakowaliśmy w papierową torebeczkę.

4. Pudełko zapałek

5. Szpatułki, dzięki którym łatwo oczyścisz kominek i wymienisz woski

6. Instrukcje i zasady bezpieczeństwa, dzięki którym korzystanie z zestawu będzie proste, wydajne i bezpieczne.

7. Całość zapakowaliśmy ekologicznie w kartonowe pudełko z wełną drzewną. Pudełko ręcznie udekorowaliśmy. Możemy je dla Ciebie bezpłatnie spersonalizować. Dołączymy tematyczną winietkę, zawieszkę, dzięki czemu zestaw idealnie sprawdzi się jako prezent.


Wosk pszczeli będący bazą tych pachnących skarbów jest naturalny – produkowany przez pszczoły z naszej pasieki. Tutaj dowiesz się o nim więcej: KLIK

Woskowe plastry, dziką zabudowę oraz odsklepiny po miodobraniu przetapiamy w topiarce słonecznej, klarujemy i oczyszczamy w kąpieli wodnej, by następnie tak pozyskany wosk uformować w świeczki i woski do aromaterapii. Podgrzewane w kominkach roztapiają się, uwalniając wspaniały zapach ula i aromat olejków.

Woski i świeczki to produkt rękodzielniczy, nie fabryczny, dlatego prócz przedmiotów materialnych nabywasz też kawał naszego serca 🙂 Woski i świeczki są tworzone ręcznie, każdy egzemplarz jest unikatowy, niejednakowy i nieidealny.

Nasze zestawy do aromaterapii mają piękne opakowanie w duchu eko, dzięki czemu stanowią świetny podarunek na wiele okazji.

Wyświetlanie jednego wyniku